22é PREMI SAMBORI 2020

INFANTIL

EDUCACIÓ INFANTIL DE 0 A 3 ANYS

Mestres:

MONTIEL BONDIA IBAÑEZ

CARMEN MOYA ASENSIO

El circ de les emocions

CEIP Malva-rosa (València)

 

EDUCACIÓ INFANTIL 3 ANYS

Mestra: MARIA BARBERÀ NAVAL

Batuketa i el Volcà

CEIP Vicente Gaos (València)

 

EDUCACIÓ INFANTIL 4 ANYS

Mestra: GEMMA GINER

Buscant l’arc de Sant Martí

CEIP Pare Català (València)

 

EDUCACIÓ INFANTIL 5 ANYS

Mestres:

ROSA Mª PEÑARRUBIA PÉREZ

ROSA Mª RISUEÑO FERRANDEZ

La cursa de Maria

CEIP Campanar (València)

 

EMPAR GRANELL

Mestra: MARIA MELIS

Un ratolímolt despistat

CEIP Benimàmet (València)

PRIMER CICLE DE PRIMÀRIA

GERARD GARCÍA VICENS

El misteri del drac

CEIP  Federico García Lorca (València)

 

AROOSA ZAFAR MUNAWAR

Les galletes màgiques

CEIP Miguel Hernández (València)

 

MARTÍN HURTADO

El pingüí Òscar

CEIP Nicolau Primitiu (València)

PRIMER CICLE DE PRIMÀRIA COL·LECTIU I NESE

Mestra: SUSANA PORTILLO COVES

El ratolí astronauta va a l’espai

CEIP Pare Català (València)

 

Mestra: CARMELA MARTÍNEZ SÁNCHEZ 

Pep i Naia ja no tenen por (NESE)

CEIP Tomàs de Montañana (Valencia)

 

Mestres:

LARA ENGUER CONEJOS

ÀNGELA SEGURA PÈREZ

Què avorrit ser tots iguals (NESE)

CEIP Pare Català (Valencia)

SEGON CICLE DE PRIMÀRIA

LUCIA CABEZA GARCÍA

Mai serà sempre

CEIP Cervantes (València)

 

ALMA MARTÍNEZ AGUILAR

La vella del llac

CEIP Lluís de Santàngel (el Saler)

 

OLIVIA BAZARRA ALIÑO

El mar d’Enric

CEIP Pare Català (València)

 

CALEB ASTUDILLA GÓMEZ

L’aventura de Mou (NESE)

CEIP Cervantes (València)

TERCER CICLE DE PRIMÀRIA

BALMA SEGURA ORTELLS

En què pensen els corders?

CEIP Jaume Balmes (València)

 

MIGUEL ANGEL PINTOS DUQUE

La meua història

CEIP Cervantes (València)

 

BELÉN PEÑALVER LÓPEZ

El monstre dels records

CEIP Carles Salvador (València)

 

NOËLLE ETCHEPAREBORDA

És solament un somni? (NESE)

CM Santiago Grisolia (València)

 

CRISTIAN ARTÉS ARANDA

La meua aventura a Japó (NESE)

CM Santiago Grisolia (València)

PRIMER CICLE D'ESO

ANDREA BAUTISTA CORONADO

El gat que solucionava problemes

IES Benimàmet (València)

 

ABRIL PALOP LLORENS

Damon

IES Ramón Llull (València)

 

LLUNA PEÑALVER RIBERA

El diari

IES Francesc Ferrer i Guàrdia (València)

 

NICOLÁS MESTRE MARTÍNEZ

La Fallera Calavera i jo

IES Lluís Vives (València)

SEGON CICLE D'ESO

DANIEL PÉREZ-GRAU I SEBASTIÁN

Una aventura a l’illa

IES Lluís Vives (València)

 

MIREIA MATEO

La nit fosca

IES Francesc Ferrer i Guàrdia (València)

 

PABLO DELGADO HERNANDEZ

Una gran lliçó

Col·legi la Puríssima Fundación Educativa Franciscanas de la Inmaculada (València)

BATXILLERAT

SARA RAMÍREZ ROQUE

Els engranatges de la natura

IES El Cabanyal (València)

 

MARIA GOIG I MELADO

Pense més del que dic; escric

IES Benimàmet (Valencia)

FPA I EOI

ISABEL GARCERÀ MORENO

La ballarina

CMFPA Serrano Morales (València)

 

DENNIS PAUL MCKENNA

És que no te n’adones?

CMFPA Serrano Morales (València)