Guardonades i guardonats 2019

Infantil 5 anys

 

 

Infantil 4 anys

 

 

Infantil 3 anys

 

 

Infantil 3 anys

 

 

Infantil 0 a 3 anys

 

 

INFANTIL 5 ANYS

1r PREMI

Mestra: Ana Alcón Rubio

CEIP Gloria Fuertes de San Miguel de Salinas

INFANTIL 4 ANYS

1r PREMI

Mestra: M. Jesús Ibáñez Argente

CEIP Severí Torres de Vilanova de Castelló

INFANTIL 3 ANYS

1r PREMI

Mestra: Laura Diaz Boluda

CEIP Rosa Serrano de Paiporta

1r PREMI

Paqui Ferrer Ortolà, Menty Kàmara Bertomeu i Arantxa López Matoses

CEIP Segària del Verger

INFANTIL DE 0 A 3 ANYS

1r PREMI

Mestra: Bàrbara García Flores

EMI Pico-lorito de Barxeta

Tercer Cicle de Primària

 

 

Segon Cicle de Primària

 

 

Primer Cicle de Primària

 

 

Primer Cicle de Primària Col·lectiu

 

 

Primer Cicle de Primària Col·lectiu

 

 

NEE en Col·lectiu

 

 

TERCER CICLE DE PRIMÀRIA

MENCIÓ

Josep Reig Mahiques

CEIP Carles Salvador de Barxeta

 

3r PREMI

Candela Clemente Terrer

CEIP Cervantes de València

 

2n PREMI

Hèctor Gálvez Botella

CEIP Sanchis Guarner d’Elx

 

1r PREMI

Nerea Garrido Horcajuelo

CEIP Crist del Miracle de la Llosa de Ranes

SEGON CICLE DE PRIMÀRIA

3r PREMI

Martina Gallego Morales

CEIP Vicente Blasco Ibáñez de Montcada

 

2n PREMI

Álvaro Millán Esteban

CEIP Professor Ramiro Jover de València

 

1r PREMI

Luca Marín Martínez

CEIP Mediterrani del Port de Sagunt

1r PREMI

Lluna Barcelona Mateu

CEIP El Braçal d’Estivella

 

1r PREMI Modalitat NEE Individual

Vicent Alcaraz Soler

CEIP Verge del Remei de Castelló de Rugat

PRIMER CICLE DE PRIMÀRIA

3r PREMI

Montserrat Merino Climent

Col·legi El Planet d’Altea

 

2n PREMI

Marina Garcia Palacios

La Nostra Escola Comarcal de Picassent

 

1r PREMI

Martina Beneyto Parada

CEIP Alborxí d’Alzira

PRIMER CICLE DE PRIMÀRIA EN COL·LECTIU

MENCIÓ

Mestra: Pilar Sánchez Merino

CEIP Jaume I de Castelló

 

1r PREMI

Mestra: Esther Soriano Sánchez

CEIP Sant Rafael de la Nucia

NECESSITATS EDUCATIVES ESPECIALS EN COL·LECTIU

1r PREMI

Mestres: Ana Torres Tomàs i Julia Mateo Almerich

CEIP Jaume I de Puçol

Adults i EOI

 

 

Batxillerat i Cicles Formatius

 

 

Segon Cicle de Secundària

 

 

Primer Cicle de Secundària

 

 

FORMACIÓ DE PERSONES ADULTES i ESCOLES OFICIALS D’IDIOMES

SECUNDÀRIA3r PREMI

Joana Bonet i Espí

CFPA Beniassent de Cocentaina

 

3r PREMI

Ana Maria Torres Manresa

EOI Torrevella

 

2n PREMI

Rubén Benavent Oltra

CPFPA Sant Carles d’Ontinyet

 

1r PREMI

Vicente Pedroche Sánchez

CMFPA Rico Sapena de Castalla

BATXILLERATS I CICLES FORMATIUS:

3r PREMI

Anna Huerta Brines

IES Maria Enríquez de Gandia

 

2n PREMI

Sonia Buch Gorrea

IES Camp de Túria de Llíria

 

1r PREMI

Irene Badía Madrigal

IES Sant Vicent Ferrer de València

SEGON CICLE DE SECUNDÀRIA

3r PREMI

Marina Máñez de Paúl

IES Clot del Moro de Sagunt

 

2n PREMI

Teresa Vicente Sánchez

Laude Newton College d’Elx

 

1r PREMI

Carles Gil Martínez

IES Josep Segrelles d’Albaida

PRIMER CICLE DE SECUNDÀRIA

3r PREMI

Júlia Sancho Castelló

IES Porçons d’Aielo de Malferit

 

2n PREMI

Zelia Ávila Piera

Secció IES Fernando III de Jalance

1r PREMI

Hugo Jarrín Pérez

IES García Berlanga de Sant Joan d’Alacant

Premi Empar Granell

 

 

Premi Vicent Marçà

 

 

PREMI EMPAR GRANELL

MILLOR PROPOSTA DIDÀCTICA

Autores: Clara Añó García i Anna Artés Ferrer

CEIP Sant Francesc de Borja de Llombaiia

PREMI VICENT MARÇÀ

PARTICIPACIÓ COMARCAL

Coordinadora d’Ensenyament en Valencià de la Costera

Guardonades i guardonat en el Premi Sambori 2019

Descobreix tot l’alumnat premiat en aquesta nova edició del Premi Sambori 2019.

Veure llistat